Zalim istanbul kanal d. Zalim İstanbul 30. Bölüm İzle

Zalim İstanbul 13. Bölüm Fragmanı

Zalim istanbul kanal d

Her hafta pazartesi günü ekrana gelen yeni bölümleriyle izleyicileri ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor. . Ýddialara göre, Zalim Ýstanbul'un setinde kriz çýktý. Zalim İstanbul Dizisi Son Bölümünde Yaşananlar Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen iddialı yapımlarından Zalim İstanbul 23 Mart Pazartesi akşamı ekrana gelen yeni bölümüyle yine tartışmaların odağında yer aldı. Söylentilere göre Mine Tugay'ýn sette sergilediði agresif tavýrlarý gerginlik yaratmaya baþladý. Normal takvimde her pazartesi saat 20. Kanal D ekranlarının sevilen dizinin merakla beklenen 35.

Next

Zalim Ýstanbul yeni bölüm var mý? Zalim Ýstanbul bitti mi?

Zalim istanbul kanal d

Şeniz ise ölümle mücadele ederken, onu hazin bir son beklemektedir. Zalim İstanbul Yeni Bölüm Fragmanı Zalim İstanbul dizinin merakla beklenen yeni bölümüne ilişkin fragman yayınlandı. Sevilen dizinin 13 Nisan Kanal D yayın akışında bu hafta yer almaması Zalim İstanbul hayranlarının kafasında soru işaretleri oluşturdu. Nedim, amcası Agah'ın gerçeklere nasıl ulaştığını merak eder; fakat, içi biraz olsun rahatlar. Bu mutluluğunun geçici olduğunu görmesi ise, Nedim'in bebeğin kaybından sonra ona ve Cenk'e söylediklerinde gizlidir.

Next

Zalim Ýstanbul yeni bölüm var mý? Zalim Ýstanbul bitti mi?

Zalim istanbul kanal d

O anda karar verir ve Cemre'yi kendisi rehin alır. Will Seniz do something to herself? Agah'ın çabaları ile bebek köşke dönerken, olaylar Ceren'in tersine işlemeye başlar. Ceren bebeðini kucaðýna alamadan Baþak bebekle birlikte ortadan kaybolur. Dizinin yeniden ilgi görmesi beklense de final kararı kapılarını çaldı. Zalim Ýstanbul'un son bölümünde, Baþak bebekle birlikte köþke döndüðünde Ceren'i hayatýnýn þokunu yaþadý. Cemre ve Cenk, yaşananlardan dolayı şaşkındır.

Next

Kanal D’de Zalim İstanbul’un ardından Afili Aşk da final kararı aldı

Zalim istanbul kanal d

Seher finally catches all the lies Ceren has told. İçtiği ilaçlar bebeğinin düşmesine sebep olur. Heyecan dozu yüksek yeni bölümüyle önümüzdeki haftadan itibaren yeni bölümleri yeniden ekrana gelmesi beklenen dizinin son bölümünde gerilim dozu bir hayli yükselmiştir. Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim Ýstanbul yeni bölüm neden yok? She realizes she was unfair to Cemre and she makes her talk to Nedim. Amacı Cemre ve Cenk'in evliliklerinin sahte olduğunu kanıtlamaktır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Şeniz, evli çiftlerin balayına gitmesini ayarlayıp kötü planını devreye sokuyor.

Next

Zalim Istanbul (Kanal D): United Kingdom TV executive insights updated daily

Zalim istanbul kanal d

Zalim İstanbul merakla beklenen 35. Nedim, Cemre'nin güvenini yeniden kazanmaya çalýþýrken Cenk, hatalarýyla yüzleþmektedir. Nedim ve Cemre öðrendikleri gerçekle þaþkýna döndü. Getting depressed by what her son has done, she goes up to the roof. Zalim Ýstanbul'un final tarihi de belli olmuþtu. Zalim Ýstanbul son bölüm izle linkini ve diðer detaylarý haberimizde bulabilirsiniz. Cenk, babası Agah Beyin yumuşak karnının Nedim olduğunu bilmektedir.

Next

Zalim İstanbul 13. Bölüm Fragmanı

Zalim istanbul kanal d

Agah için artýk son damla da düþmüþtür, kimsenin beklemediði bir anda köþkü yerinden oynatacak hamleyi yapar. Son olarak Zalim dizisinin fişini çeken kanal bir dizinin daha final kararını duyurdu. Bölümünde Ceren, bebeğine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor; fakat, Agah'ın kritik hamlesi ile neye uğradığını şaşırıyor! Hiç bir şeyden haberleri olmayan gençler birlikte balayını geçirecekleri otellerine yerleşiyorlar. Özellikle Damla, nedenini anlayamadığı bu olay yüzünden Nedim'i suçlar. However, a footage surprises her.

Next