Ženy v pokušení online. Ženy v pokušení

Ženy v pokušení, Sleduj filmy online zdarma na merseytravel-newsroom.prgloo.com

Ženy v pokušení online

Pomocnú ruku ponúka k Heleninmu zdeseniu i matka Vilma Eliška Balzerová , bývalá herečka, ktorá na všetky situácie aplikuje svojráznu školu života. Tento pořad v současné době není možné v přehrát. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 117 Czech and foreign live and 30 days back. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních živě i 30 dní zpětně. Genre: Komedie Directed by: Jiří Vejdělek Starring: Eliška Balzerová Vilma , Vojtěch Dyk Helena , Veronika Kubařová Laura , Jiří Macháček Michal , Vlastina Svátková mladý Vilma , Roman Zach Dan Country: Česká republika Year: 2010 Description: When a marriage counselor is abandoned by her husband for a younger woman, she sets out for new companionship.

Next

Ženy v pokušení film (2010)

Ženy v pokušení online

Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první lásky. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Výstredná dáma má zaručený recept: nahradiť neporiadneho chlapa chlapom poriadnym.

Next

Ženy v pokušení (2010) online ke zhlédnutí

Ženy v pokušení online

A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. Jej doposiaľ milujúci a milovaný manžel je pristihnutý in flagranti s mladšou ženou, a Helena čoskoro stojí na prahu nového života. Získejte svou ještě dnes jen za!. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. Dvadsaťročná dcéra Laura chce byť matke oporou, zároveň sa však stretáva s nástrahami vlastnej prvej ozajstnej lásky.

Next

Ženy v pokušení film (2010)

Ženy v pokušení online

Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne přistihne svého doposud milujícího a milovaného manžela in flagranti s mladší exotickou ženou a nyní bezradně stojí na prahu nového života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné. Žánr: Komedie Režie: Jiří Vejdělek Hrají a postavy: Eliška Balzerová Vilma , Vojtěch Dyk Helena , Veronika Kubařová Laura , Jiří Macháček Michal , Vlastina Svátková mladý Vilma , Roman Zach Dan Země: Česká republika Rok výroby: 2010 Popis: Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Štyridsiatnička Helena, uznávaná odborníčka na manželské problémy, jedného dňa zistí, že sa dostala do situácie, aké rieši so svojimi klientmi.

Next

Ženy v pokušení ke stažení zdarma

Ženy v pokušení online

Vyzkoušejte za 1 Kč na měsíc bez závazků. . . . . .

Next

1080i[Pozrieť si film] Ženy v pokušení (2010) celý filmy CZ

Ženy v pokušení online

. . . . . .

Next